Ανακοινώσεις

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΩΝ ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ"ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΒΙΟΥΝ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΦΤΩΧΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΩΝ- ΣΥΝΟΔΩΝ ΑμεΑ ΠΟΥ ΥΛΟΠΟΙΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΠΑΣΤΙΚΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ

22/6/2018

Οριστικός πίνακας επιλογής των είκοσι πέντε (25) ωφελουμένων και των επιλαχόντων

του πρώτου προγράμματος κατάρτισης στο πλαίσιο υλοποίησης της πράξης με τίτλο «Δια βίου μάθηση ατόμων που διαβιούν κάτω του ορίου της απόλυτης φτώχειας στην ειδικότητα φροντιστών – συνοδών ΑμεΑ»και κωδικό ΟΠΣ 5010815

Ύστερα από την αρίθμ 3/22.06.2018 απόφαση της επιτροπής επιλογής των ωφελουμένων της Πράξης με τίτλο «Δια βίου μάθηση ατόμων που διαβιούν κάτω του ορίου της απόλυτης φτώχειας στην ειδικότητα φροντιστών – συνοδών ΑμεΑ» και την αριθμ. 10/22.06.2018 απόφαση του Δ.Σ. της Εταιρείας Σπαστικών Βορείου Ελλάδος, κοινοποιούμε τον οριστικό πίνακα επιλογής των είκοσι πέντε (25) ωφελουμένων και των επιλαχόντων αυτών του πρώτου προγράμματος κατάρτισης της ανωτέρω πράξης.

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Mοριοδότηση

1

Αμανατίδης Άγγελος

15

2

Οζμπάγ Αλεξάν

15

3

Παναγιωτοπούλου Άννα - Μαρία

15

4

Ιωαννίδου Ευαγγελία

15

5

Αθανασίου Χαρούλα

15

6

Παναγιωτίδου Αντιόπη

15

7

Στραβοκεφάλου Ελένη

14

8

Τάττη Κυριακή

14

9

Λόλα Λιντίτα (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

10

Λόλας Σπύρος (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

11

Ντόντου Δήμητρα (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

12

Πλατανιάς Λεωνίδας (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

13

Καμπάτι Χαράλαμπος (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

14

Παπαδόπουλος Αντώνιος (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

15

Σόκολη Σοφία (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

16

Μανθοπούλου Μαρία (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

17

Παπαδάκη Νικόλ-Μαρία (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

18

Ανδρικάκης Ιωάννης (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

19

Μενεξέ Πολυξένη (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

20

Χατζηαθανασίου Γρηγόριος (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

21

Θεοδοσιάδου Καλλιόπη (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

22

Τσικολάτα Χρυσάνθη (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

23

Γίδαρη Μαρία (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

24

Μαυροειδή Χαρίκλεια (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

25

Αθανασιάδης Παΐσιος (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

 

 

 

 

 

Κατάσταση επιλαχόντων

 

 

1

Πρόϊκας Θεόδωρος-Αχιλλέας (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

10

 

2

Τσιτηρίδου Ανθούλα

8

 

3

Σερεφιά Στεργιανή (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

5

 

4

Υψηλός Αναστάσιος (Ύστερα από σχετική κλήρωση)

5

 

5

Καλογήρου Χάϊδω(Ύστερα από σχετική κλήρωση)

5

 

6

Σταματίου Αννέτα(Ύστερα από σχετική κλήρωση)

5

 

7

Ζμπέκου Ιωάννα(Ύστερα από σχετική κλήρωση)

5

 

8

Μερκουριάδης  Γεώργιος(Ύστερα από σχετική κλήρωση)

5

 

9

Βούζη Τριανταφυλλιά

3

Θεσσαλονίκη, 22/06/2018
 
 
 
 Ο Πίνακας σε μορφή PDF

Επιστροφή


15/11/2018 1:31:37 μμ